Güvenilir Medyum Hocalar & Dolandırıcı Medyum Hocalar

Belli konulara dikkat edilmesi halinde, kimin sahtekar kimin güvenilir medyum hoca olduğunu anlamak oldukça kolay. İnsanların umutları ile oynayan ve kandıran sahtekarların sayısı her gün giderek artıyor. Bunun sonucunda, bu kişilerin arkasında kalan ve sadece insanlara yardım etmek için çalışan güvenilir medyum hocalara ulaşmak da zorlaşıyor. Ancak, neyin güvenilir olduğu konusunda dikkat etmeniz gerekenleri anladığınız sürece güvenilir ile sahtekarları ayırmanız gayet kolay.

Güvenilir medyum hoca, her zaman insanları kendinden önde tutar. Çalışmalarında odak nokta her zaman karşısındakine yardım etmektir. Sorunlarınızı size sorar ve ne yapabileceğini dürüstçe anlatır. Sahte medyumlarda ise bu durum tam tersidir. Sahte medyum hocalar her zaman kendilerini ve isteklerini ön planda tutarak hareket ederler. Sürekli karşısındakinden bir şey ister vaziyette olan sahte hocalar, maddiyatı maneviyatın önünde tutar.

Sahte hocaların aksine, güvenilir medyum hocalar her zaman doğruyu söyleyecektir. Neyin mümkün neyin imkansız olduğunu size net şekilde anlatan güvenilir medyum hocalar, hiçbir zaman boş yere umutlanmanızı istemez. Yapabileceklerini ve neyin doğru olduğunu açık şekilde anlatarak bir çalışmadan ne bekleyebileceğinizi size gösterir. Sahte hocalarda tam aksine her şey mümkündür. Sahte hocalar her şeyi yapılabileceğini, kendilerinin her konuda uzman olduğunu söyleyerek insanları dolandırır.

Sahte medyumlar ile güvenilir medyumlar arasındaki en büyük fark dürüstlük. Güvenilir medyum hoca, dürüst olduğunu her cümlesinde size hissettirecektir. Sahte medyumlar ise her şeye bir bahane uydurarak sizi bol bol yalan ile oyalar.

Giderek sayısı artan sahte medyumlardan uzak kalmak için her zaman dikkatli olmanız gerekli. Karşı tarafın size ne söylediğine, nasıl davrandığına dikkat ederek hareket etmelisiniz. Etraftakileri kandırma yeteneği çok gelişmiş olan sahte medyumlar, hiç beklemediğiniz numaralar ile karşınıza çıkabilir.

Güvenilir medyum hocayı bulmak için hakkında yapılan yorumları da inceleyebilirsiniz. İnsanlar, kendilerine yardım eden ve güvenilirten faydası dokunan kişiler hakkında iyi yorum yapacaktır.

Ruhani alem ile alakalı işlerinizde güvenilir ile sahteyi ayırt etmek çok önemli. Hiçbir zaman size fayda sağlamayacak olan sahtekarlardan uzak kalarak, gerçekten bu işi yapan insanlarla çalışmanız faydanıza olacaktır.

Siz de yorum ve şikayetlerinizi bu sayfada yapabilir, diğer ziyaretçilerimizin yaptıkları yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

Medyum Ali Gürses güvenilir mi? | Medyum Ali Hoca | Medyum Ali Yorumları |
Medyum Ali Gürses Şikayet

“Güvenilir Medyum Hocalar & Dolandırıcı Medyum Hocalar” için 78 yanıt

 1. GÜNAYDINLAR herkese bugün çok enerjik hisslerimle size yazıyorum ; ……D Başıma gelen en güzel şeyden bahsetmek istiyorum eski mesajlarımıda okuyun beğenin mutlaka bunu daha iyi anlayacaksınız! MEdyum inancı olmayan ben şimdi bu konuların müdavimi oldum fakat nedenini güzel hocam Ali Gürses e bağlıyorum. AŞK büüyüsü yaptıranlardanım . Bunu adım adım anlatmak isterim kısaca bilgileri veriyorsunuz gereken istediği hocam sonraki sürecçte ne derse zaten sizinle iletişimde mail telefon nasıl isterseniz tek tek söylüyor herşeyi sonra bir bakmışsın ermişsin muradına harfi harffine uyacaksın sabırla azimle yapacaksın ve gerçekten tutunca burda benim gibi yazacaksın ki herkes faydalansın şükürler olsun ali hocama sonsuz teşekkürlerr

 2. SEVGİLİM 2015 MAYISI BENİ BAŞKA BİR ERKEK İÇİN TERK EDİLDİM . ÇOK AMA ÇOK ZOR DÖNEMLER GEÇİRDİM YIPRADIM VE ÖNAY HOCAYI BULDUM ÖNAY HOCA GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ YAPTIRDIM. NE GERİ DÖNME İHTİMALİ KALDI NEDE BİRDAHA GÖRME TERS TEPTİ BU HOCAYLA İŞ YAPTIRDIĞIMAMI YANAYIM MEDYUM DEMEYE BİN ŞAHİT İSTER SES SOLUK YOK PARA GİTTİ DÜNYA KADAR BÖYLE BİR İŞ YOK LÜTFEN KANMAYIN

 3. telefonum CIA yüklü arayan kimliği gösteren uygulamam var konuşmalarımızı da kaydediyorum bu ÖZCAN HOCA , MEDYUM HASAN , MEDYUM FADİME Hepsini dolandırıcı başka isimleri var sahte hesapları konuşmaları tufacı hile kar insanlar 5 yıldır ben medyum avcısı oldum

 4. Lanet olsun size 1,5 senemi verip birikim yaptım az bu medyum mehmet kılıç adlı hocaya gitti hiç mi korkun yok senin mehmet efendi kandırıldım resmen iletişimi kurana dek canım cicim güven kazanınca para para sonra elveda ses seda yok yuh olsun sizin gibilere

 5. hayırlı günler annem babamla ilgili sorun yaşıyordu ve babam devamlı onu aldatıyordu göz göre göre sıkılmadan … bende bu duruma üzülüp epey düşünüp taşındım sonunda ali hoca ile göz bağlama büyüsü yaptırdık babama . artık annemden başka kimseyi gözü görmez ne yapacağını şaşırır oldu mutlu etmeye yer arıyor kadın çok cekti ali beyin özel gücü var sanırım etkisini korur dedi 3 aya konrollü takip ediyoruz

 6. HERŞEY ÖYLE PARLAK FOTOĞRAFLARLA OLMUYORMUŞ İNANDIK GÜVENDİK KAZIKLANDIK MEDYUM MUHABBET DİYE BİR HERİFİN İNTERNET SİTESİNE İNANDIK YAZDIKLARINA GÜVENDİK BİLGİLİDİR DEDİK ADAM DOLANDIRICININ TEKİ ÇIKTI ADRES VERMİŞ ADRESTE YOK PARA GÖNDERDİK SES SEDA KESİLDİ SONRA YORUMLARI OKUDUK YÜZLERCE KİŞİYİ DOLANDIRMIŞ ALLAHINDAN BULSUN ŞEREFSİZ

 7. rızık büyüsü icin bin lira kadar bir para harcadim ve her seferinde yaptigi isi hakkiyla yaptigini soyleyen biriyle calistim ama nafileymis inanmayin dediklerine adi önay ve internette heryerde yaptigi sayfalar var sakin inanmayin herseyi sahte sadece parayi aliyor ne büyü yapiyor nede baska birsey sadece sahtekar benim bu zor gunumda caldigin paralar haram olsun önay dolandiricisi

 8. Herkes gibi dolandırıcı Tara’nın tuzağına ben de düştüm. Yaşadıklarımı aynen anlatıyorum böylece ne gibi şeyler sizi bekliyor anlayabilirsiniz.

  Bu şahsın telefon numarasını internetten buldum, aradım ve ev huzurumuzu yerine getirmesi için bir muska yazdırmak istediğimi söyledim. Hemen tatlı tatlı konuşmaya başladı, yok efendim her şey gizli ilimlerle mümkünmüş, daha önce hiç pişman olan olmamış bir sürü dil döktü ve çok güzel ikna etti.

  Ödeme kısmına geldik, 250 lira önce gönder 100 lira sonra gönderirsin dedi tamam dedim. Hesap numarası vermedi direk cep telefonuna cepbank ile para göndermemi söyledi, bir numara verdi oraya parayı gönderdim 15 dakika içinde çekildiğine dair bilgi geldi artık nasıl bir şebekesi varsa. Önce bir haftada tamamlarım dedi, daha sonra 1 hafta geçti, zor durumda birine yardım ediyoruz eğer kalanı da yollarsan sana da sevap olur işin daha hayırlı olur dedi onu da gönderdim. Olaylar burada koptu, üstünden 2 hafta geçti ne cevap verdi ne telefonlarıma çıktı.

  Başka bir telefondan aradım verdiği numarayı, parayı gönderdiğim yer geçersiz numara çıktı kendi numarasını ben olduğumu anladığı anda engelliyor hiçbir şekilde ulaşamıyoruz.

  Elimde tüm dekontlar mevcut ve tüm yasal yollara başvuracağım. Bu işlerin adını kirleten bu dolandırıcılara karşı yasal yollardan mücadele edin çünkü her gün binlerce insanı kandırıyorlar. Adı tara ama para gönderdiğimiz isim mustafa. Resmen şebeke kurmuşlar ve dolandırmaya devam ediyorlar!

 9. bengibi birsuru insanı dolandıan yılmaz erenin gercek adını bulana para odulu verecegim 1300 lirami aldi ve verdigi hicbir sozu tutmadi sakin ama sakin guvenmeyin tam bir dolandirici asla inanmamaniz gereken bir isim. beni de dolandirdi biraderimide dolandirdi bunun gibi kalpazanlara nasil musadee ediliyor anlamiyorum elbet bulunur ve buldugunda yaptigina cok pisman olur sakin bu soylediklerimi unutmasin o para kolay kazanilmiyor ve birileri onu cok pisman eder!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. hayatmda cok ksyi gordm ama bu kadr kalpazn olanını ilkkez goruyroum.bayan hoca aryordum ailevi bir mseleyle ilgli basvurmak icin numarasnı ınternetten aldm aradım derdmi anlattm.kardesim kardesim diye diye beni uyuttu adinin dilek oldugunu soyledi parasini pesn pesin gonderdk bizde inanip hatta o donemde elimde para olmadgi icin borc alarak gonderdm ama parayi aldktan sonra o kardesm diyen ksi gitti bambaska bri geldi telefon acyorum daha once hc görmedigim bi adam acıyor derdmi anlatmak icn dilek hocayi istyorum oyle biri yok diyor hatta telefon sapgi misin diyerek hakartler ediyor polise vermekle tehdtler edyor. dilek hoca veya medyum dilek adyla hala piyasda gezyor ve benm numarami kaydetms asla acmyor buna para gondrrken ve guvenrken 2 kere dsnuun hatta hıc dusnmeyın bulasmayın asla

 11. Arkadaşlar Medyum Yılmaz Eren ile farklı bir sebepten dolayı işlem yaptırdım ancak hiçbir sonuç alamadım. Aylardır Kızımın Rahatsızlığından dolayı her türlü yere başvuruyorum çalmadığım kapı kalmadı ama kimse bir çözüm üretemiyor. Kızımın gün geçtikçe daha kötüye gitmesi eşimle beni çok üzüyor ama elimizden hiçbir şey gelmediği için nereden yardım alabileceğimizi de bilemiyoruz bize önerebileceğiniz medyum var mıdır?

 12. Ben de rızık açma çalışması için Medyum Haktana başvurdum aradan geçen 1 ay zaman dilimi olmasına rağmen hala değişen hiç birsey olmadı uzak durun bu şarlatandan 🙁

 13. Medyum Fadime denen kadın dolandırıcıdır size verdiği bütün bilgiler genelde hepsi yalan duyduğuma göre İstanbulda KAdıdöyde oturuyormuş ve 32 yaşlarda bir kadınmış hesap numarasınıda başka isimler adına alıyormuş.

 14. Öncelikle bu sitede bize de yazma imkanı verdiğiniz için teşekkürler Medyum Kağan denen adamla rızık açma çalışması için konuştum ve bana KESİN SONUÇ VEREREK 1500TL paramı aldı yaptığı işlemden sonra başım beladan kurtulmaz oldu her şey tam tersi gidiyor. geçen gün iş yerimde bir baygınlık geçirdim ve doktor epilepsi hastası olduğumu bunun için ilaç tedavisi önerdi.

 15. Eski sevgilimin bana tekrar dönmesi için Medyum Mahmut kılıça işlem yaptırdım bırakın dönmeyi artık yüzüme bile bakmıyor mahmut kılıç dışında da medyum önay ve medyum hakan tarafından dolandırıldım bu üçünü asla önermiyorum

 16. Arkadaşlar merhaba 1 yıldır Alkol tedavisi görmeme rağmen hiçbir şekilde bu illetten kurtulamıyorum eşim çocuklarım olmak üzere ailemdeki herkesin bana olan saygısı kalmadı bunlar yetmezmiş gibi geçen hafta karım bana boşanma davası açtı eğer bu illetten kurtulamaz isem çocuklarımın yüzünü göstermeyeceğini söylüyor. Bir çok yolu denememe rağmen bir umut Medyum araştırdım ama karşıma güvenebileceğim düzgün biriside çıkmada bana yardımcı olabilecek bir Medyum önerebilirseniz sevinirim.

 17. Uzun yıllardır devam eden düzenli bir birlikteliğim var. Geçen yıl aileler arasında bir nişan yaptık . Her şey yolunda giderken nişanlımın bana olan sevgisi azaldı ve artık çok soğuk davranmaya başladı hayatında başka birisi olmadığına eminim ama ne yapacağımı bir türlü kestiremiyorum onu çok sevdiğim için ilişkimin bitmesini istemiyorum yakın bir aile dostunun tavsiyesiyle Medyum El Rashid adında bir hocaya danıştım bana aşk ve bağlama büyüsü önerdi ve bunun karşılığında 2500 tl paramı aldı aradan 2 ay geçti ama sözde yaptığı işlemin hiçbir faydasını göremedim bana önerebileceğiniz bir medyum varsa buradan yazabilirseniz sevinirim.

 18. 3 yıldır birlikte olduğum bir erkek arkadaşım var bana her fırsatta ayrılmaktan bahsedip duruyor. Bu durumdan o kadar çok sıkıldım ki onu sevdiğim içinde terk edemiyorum. Geçen ay bazı davranışlarından şüphelendim bir arkadaşımla birlikte takip ettim ve manzarayı gördüğümde neye uğradığımı şaşırdım en yakın arkadaşımla birlikte olduğunu ve bana bu durumu çaktırmadıklarını öğrendim. Allahın cezalarını bir yerde kıstırıp bu yaptıklarını yanlarına bırakmamak için ne yapabileceğimi düşündüm karşıma aklıma bir bir Medyum araştırmak geldi ve internette gördüğüm Medyum Mete Hocayla iletişime geçtim. Erkek arkadaşımın bana tekrar bağlanması için bir büyü yaptırmak istediğimi böylelikle her i ikisinden bunun intikamını alabileceğimi düşündüm işleme başladığımız ilk günden itibaren hiçbir değişim olmadı ve şimdi karşıma geçip bende ayrılmasının sebebinin hayatında başka birisi olduğunu söylüyor. Medyum Mete de dolandırıcı uzak durun!

 19. Görümcem eşimle aramızı bozabilmek için her türlü yolu denemesine rağmen hiçbir şekilde başarılı olamayacağını anladı şimdide bizi ayırmak için eşime büyü yaptığını öğrendim evde temizlik yaparken eşimin ceketinin iç kısmına dikilmiş bir muska gördüm muskayı söküp hemen bir hocaya başvurdum. kara büyü denilen bir büyü olduğunu öğrendim bu büyüyü bozabilmek için Medyum Ebrar hocaya 1200 tl para verdim karşılığında ise papaz büyüsü dediği 4 malzeme ve 2 vefk gönderdi 3 haftadır söylediği talimatlara uyduğum taktirde değişen hiçbir şey olmuyor. birkaç yerde hakkında okuduğum olumsuz yorumlar vardı acaba dolandırıldım mı?

 20. Herkese merhaba yıllardır mutlu giden bir evlilik hayatım var. Geçen ay eşimle aramızda geçen tatsız bir olaydan sonra bana olan hareketleri değişti ve o günden sonra bana soğuk davranmaya başladı eve geç geliyor çocuklarla ilgilenmiyor sürekli alkol kullanıyor. Şüphelenip telefonun karıştırdım ve mesajlarında birisinin sürekli olarak mesaj atıp durduğunu gördüm hayatında başka bir bayan olduğundan şüpheleniyorum bir yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geçen gün Medyum Önay hocayla iletişime geçtim ama yinede tam emin olamadım 3 haftada kesin sonuç alabileceğimi söylüyor ama hakkında birçok yerde yazılan kötü yorumlarda görünce emin olamadım sizce dolandırıldım mı????

 21. Medyum Sümeyye ile çalışacaksanız kesinlikle tekrar düşünün. Hiçbir şekilde yaptığı büyüler tutmuyor. Her zaman ulaşabilirsin diyor, 10 kere arıyorsun 1 kere zor çıkıyor. Telefonlara cevap verildiği zaman da kendisi yok. 3 aydır büyü yaptırmaya uğraşıyorum kaç yüz lira para harcadık ama bir kez bile direk Sümeyye adında biriyle görüşmedim. Hep başka birileri çıkıyor telefonlara! Büyünün yapıldığından da şüpheliyim.

 22. kumardan soğutmak istiyorum kocam bütün gelirimizi bahis oynayarak kaybetmek üzere yani ne işlemi yaptıracam buna yönelik bir medyum desteği ile atlatmak mümkünmüş bir kez medyum aradım hayatımda internette web sayfası var bir çok beğeni almış ama medyum tara diye oda ilk para istedi dinlemeden bende vermek istemedim zaten 3 sitede hakkında tara değil para fln diye olumsuz yorumlar var

 23. 11 yaşındaki oğlum için bir vefk çalışmasına ihtiyaç duyduk. İnternette yorumları okurken herkese kötü yorum yapmalarına rağmen bir kandırılmayı bile göze alarak Ali Gürses Hocayla iletişime geçtik. Mesaj attım beni aradı ve konuştuk konu hakkında. Çocuğa vefk yazılabileceğini söyledi. Güvendik sözüne ve pişman olmadı. Vefkimiz geldi şimdi çocuğun hali gayet yerinde. Burada yazılanlar gibi sürekli para isteme durumu da yaşanmadı. Ben güvenin gözünüz kapalı demiyorum ama başımdan geçeni anlatıyorum, biz ali hocaya güvendik ve memnun kaldık.

 24. Dolandırıcılık resmen bunlarda karakter haline gelmiş. Medyum Aslan size ne derse inanmayın, söylediği hiçbir şeyi yapmayın. Sakın ama sakın güvenmeyin. Medyum Aslan ismini gerekirse kolunuza dövme yaptırın ve asla unutmayın. Benim babamın emekli maaşının tamamını cebe atan sahtekar heriften her şey beklenir! Çok tehlikeli bir adam sakın yaklaşmayın buna!

 25. Herkes olumsuz yorum yapıyor ben olumlu yorum yapacağım. Medyum Ali Gürses Bey ile 2017 Ağustos’ta bir çalışma yaptık. Muska için kendisini aradım ve hazırlattık, kısa sürede de geldi. Muskanın etki etmesi biraz uzun sürse de dediği etkileri gösterdi.

  Ama her şeyin muska olmadığını aklınızda bulundurun. Ben kendim de dualar okudum, bir şeyler yaptım. İkisini bir arada götürürseniz sıkıntı yaşamazsınız hiçbir zaman.

 26. dolandirildim diye dusunurken dolandirilmaktan ote resmen dalga gecildigini farkettim medyum penceli burak adinda birinin agina bende dustum kendisine 100 lira kaptirinca baska bir medyum aramaya basladim tutmaz buyusu diye sonra baska biri beni aradi medyum ariyorsun bana malum oldu diye cehaneltten kandim malum olmus herife dedim 500 lira gonderdim penceli burak denen yaratigin buyusunu bozacak diye sonrada yeni buyu yapacakti guya ne mi oldu aslinda ikiside ayni kisiymis nasil kandim ben buna bilmiyorum olan parama oldu bu isltere tovbe ettim.

 27. bnm yasadklarmi bi bilsenz asla asla asla medyum falan uzak drrursunuz en iyi medym diye cikan medyum muhabbete byu yaptiralm dedik en iyi medyum dediler ya bze yoooook efendiler yalan hersy kalpazanlk uzerne kurulms. para istiyo gonderdk tekra ristiyo her firsatta para istiyor muhabbet falan yalan bulasmyn böyle sylere yalanci hepsi

 28. MEDYUM TARA SAÇMALIKTA SON NOKTADASIN! TARA DENEN ŞARLATAN HERKESTEN PARA ALARAK HER TÜRLÜ DOLANDIRICILIĞI YAPMAKLA MEŞHUR. BİRDEN FAZLA İSİM ALTINDA BU İŞİ YAPIYOR TÜM SÜLALESİ AYNI ŞEBEKENİN İÇİNDE İŞİN BAŞINDAKİ İSME GERÇEKTEN ULAŞMANIN İMKANI YOK SÜREKLİ İSİM DEĞİŞTİRİYORLAR VE NUMARLAARI ASLA SABİT DEĞİL 400 LİRAMI KAPTIRDIM BENİM GİBİ MİLYONLARCA İNSAN BULABİLİRİM ARTIK MESLEK OLMUŞ BUNLARDA DOLANDIRMA İŞİ

 29. hem ask buyusunde hem debaglama buyusunde bir fiyasko medyum adem iki kez dedigi sekilde her kelimesine uyarak ask ve baglama buyusu yaptirdim, her seferinde bu sefer tutacak egeryeni buyuyu de ben yaparsam daha etkili olur dedi bende guvenerek kabul ettim ama adamin buyuleri resmen cin mali hicbir etkisi yok bosa para harcadigimizla kaldik!

 30. Medyum erdoğan ile görüşmeye başladım, vefk çalışması yaptırmak istediğimi söyledim ancak sonuçlarını bir türlü alamadık. 2 ay geçti, ben ödememi yaptım çalışmanın teslim edilmesini beklerken sürekli oyalanıyorum… Artık yanlış düşünmeye başlayacağım ve dürüstlüğünden şüphe edeceğim!

 31. Herkese merhaba,
  Ben de yorumumu ilave ederek insanlara yol göstermek istiyorum.
  Ailevi meselelerden bir muska yazdırdık.
  Muskayı yazan kişi medyum Ali gürses hocayı internetten bulduk.
  1 haftada gelir dedi 8 günde geldi.
  muskanın ne kadar sürede etki edeceğini sorduk 1 hafta dedi.
  1 haftada etki görüp görmediğimizi hatırlamıyorum ama 2. haftadan itibaren herşey düzelmeye başladı.
  şu an 2 ay oldu ve istediğimiz şeye ulaştık.
  hayırlı geceler.

 32. ne kadar tatlı dilli olsa ve ikna kabiliyeti yüksek olsada kesinlikle ama kesinlikle medyum erdoğana güvenmeyin.bendne işe başlarken tam 150 lira para istedi insaniyet namına güvendk ve yolladık daha sonra tekrar para istediğnde şüphelenerek araştrmaya başladım en sonunda yorumlara ulaştğmda şok oldum benm gibi yüzlerce insanı kandırıp sürekli para istemş tamamen dolandırıcıdır kesinlkle güvenmeyin ve asla itibar etmeyin

 33. PENÇELİ BURAK İSMİNDE BİR KİŞİYE YÜKLÜ MİKTARDA PARA GÖNDEREREK MUSKA ÇALIŞMASI YAPTIRMAK İSTEDİM. EVİME GELEN MUSKANIN İÇİNDEKİ SÖZCÜKLER TAMAMEN ANLAMSIZ KARALAMALARDAN OLUŞUYOR! ARAPÇA BİLEN VE BU İŞLERDEN ANLAYAN BİR DOSTUMUZA GÖSTERDİK, ADAMIN MUSKA DİYE YAZDIKLARININ TAMAMEN KARALAMA OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM

 34. Herkese iyi akşamlar, aşk ve bağlama konusunda usta isimlerden diyerek güvendiğiniz insanlara dikkat edin mutlaka. Ben bir kez tuzaklarına düştüm ve ödeme göndererek hata yaptım. Medyum Özcan ve Hasan adında iki kişi var, büyük ihtimalle ikisi de birlikte çalışıyor. Ben ikisine de para kaptırdım, bu konuda çok büyük pişmanlık yaşıyorum. Herhangi bir büyü yapmadıklarına eminim. Hiçbir şey gerçekleşmedi hiçbir dedikleri tutmadı. En ufak bir etki bile yaşanmadı. Tamamen sahtekarlık üzerine bir düzen kurmuşlar ve bunu her gün devam ettiriyorlar. Lütfen bunlara daha fazla para kaptırmayınız!

 35. medyum yilmaz eren ile bir buyu calismasi icin anlasmistik bana buyunun cok kisa surede etki edecegini ama bunun etkisini hizlandirmak icin bazi ozel murekkepler kullanabilecegini soyledi bu murekkepler tuzludur durumun yoksa uzak dur dedi.ne gerekiyosa yap dedim demez olaydim bakti bu adam zenggin kaziklayalim dedi murekkep geldi kagit geldi hersey ciktikca cikti binlerce liramizla kazigimizi yedik hayirli olsun… buyu muyu de ise yaramadi zaten.

 36. HAYATTA YAPACAĞINIZ SON ŞEY BİLE OLSA MEDYUM MESUTA GÜVENMEYİN SAKIN ÖLÜYOR OLSANIZ BİLE GÜVENMEYİN. BİZ GÜVENDİK BİZDEN ONLARCA LİRA PARA GASPETTİ SONRA DA TELEFONDA KÜFÜRLER EDEREK YÜZÜMÜZE KAPATTI. SAKIN AMA SAKIN BUNA PARA VERMEYİN YALANCININ BİRİ AYNI ZAMANDA AHLAKSIZ VE DOLANDIRICI

 37. hakkinda denilen hersey dogru meryem adinda bir dolandirici var ve surekli baska telefon numaralari kullanarak insanlari dolandiriyor her seferinde numarasini degistiriyor hergun baska numara aliyor isi yapmayincada kaciyor meryem dolandiricidir inanmayin adinin meryem oldguunu bile bilmiyoruzda neyse dolandirilmayin bunlara

 38. Arkadaşlar herkese geçmiş olsun ben de kazıklananlar tayfasındayım. Ne çok dolandırıcı varmış yahu! Kimsenin söylediğine inanmamak alzım bu çağda. Ben Recep Kaplan tarafından dolandırıldım. Bana en başta paranın sorun olmadığını, olduğu zaman ödeyebileceğimi söyledi. Tamam dedik o şekilde anlaştık. 600 liralık bir büyü yapacaktı. Başladığını söyledikten 2 gün sonra telefon açtı, acil ödeme lazımmış malzeme almış ama malzemelerin parasını ödeyememiş. 300 lira gönderir misin dedi, gönderdim ertesi gün tekrar aradı birdaha göndermen lazım çok acil diyerek onu da gönderdim ulaşmadı dedi yanlış hesaba göndermişsin dedi 300 daha gönderdim yanlış yolladığımı bankadan alırım diye düşünerek. Toplamda 900 lira para gönderdim. Bankaya gidince gerçeği öğrendim her gönderdiğim para anında çekilmiş cepbank olduğundan geri alma imkanı da yokmuş. Bunu tekrar aradım durumu çaktığımı görünce beni engelledi ve numarasınıdeğiştirdi!

 39. Aklıma geldikçe her seferinde kendimden nefret ettiğim bir olay var ve bunu burada anlatmak istiyorum. Ben bir kez aldatıldım ve bu aldatma tüm psikolojimi altüst etti. İntikam almak için elimden gelen herşeyi yapmaya yemin ettim.

  İnternette arattım medyum muhabbet çıktı. Papaz büyüsü yapabileceğini söyledi. Papaz büyüsü ile aldatan karaktersize cezasını vereceğimi söyledi yapalım dedim verdim 500 lira. Hiç düşünmedim bile. Büyüyü yaptırdık, hevesle bekliyoruz acı çekip pişman olacak diye, adam hala hayatına devam ediyor. Tekrar aradım muhabbeti büyü tutmamıştır, tutmadığı için 300 olsun dedi. Ben yine düşünmedim ve parayı yolladım. Yine aynı devam etti. Son kez sağlam bir büyü yapalım ama bu sefer en kaliteli malzemeyi kullanacağız, özel mısırdan birşeyler getireceğim dedi ve 600 lira istedi. Onu da gönderdim ne kadar nefret ettiysem artık…

  Olaylardan 3 ay geçti ve ben hala büyü yaptırmayı düşünüyordum, bir gece oturdum düşündüm kızım sen ne halt ediyorsun diye kendime kızdım. Elinde avucunda ne varsa verdin hala intikam peşindesin. Sonradan aklım başıma geldi araştırayım bakalım neden tutmamış dedim yorumları okumaz olaydım. Dolandırılan kervanına ben de katıldım. Hemde bir değil, aynı dolandırıcıya üç kez para kaptırmak gibi bir aptallık yaşadım. Bu ayrılığın bana öğrettiği en büyük şey bu oldu, büyük ders verdi. Kimseye gözü kapalı güvenmeyeceksin!!!

 40. yapilan yorumlari okumadan tamamen aptal saptal hareketler yaparak direk para gonderme kafletine dustum.parami gaspeden isim medyum mete.hem buyu hemde vefk icin iki parca olmak uzere para gonderdim.hadi buyuye biraz zaman taniyayim etki etmesi belkide bikac ay alacak sonucta bunlar gizli ilimler ama vefk isin icine girince tamamen dolandirici olduguna inanmaya basladim.vefk yazdim dedi yazmadi gonderdim dedi gondermedi ne zaman gondereceksin dedigimde devamli oyaladi en sonunda sikildi ve numarami engelledi!!

 41. yabdirdigim büyü icin memnunum büyü ile mutluluk olmaz derler ama oluyor arkadaslar büyü degil ama vefk ile oluyor ben vefk yaptirdim ali hocaya memnun kaldim evlendim cocugum olmadi ama insallah oda olur vefk yabtirin etkisi oluyor büyü yaptirmayin dolandirilirsiniz ben ali hocaya yabdirdim vefk sizde yabdirabilirsiniz on günde falan oluyor zaten uzun degil denemeye deger bence!!!

 42. MEDYUM DUYGUDAN PARANIZI GERİ ALMA İMKANINIZ YOK DİPSİZ KUYU GİBİ!!! BİR NUMARASINI BULUYORSUN DİĞER NUMARASI ÇIKIYOR ASLA SABİT BİR TELEFON KULLANMIYOR SÜREKLİ DEĞİŞTİRİYOR SADECE MAİL ADRESİ SABİT ONDA DA CEVAP VERMİYOR! PARANIZI ALAMAZSINIZ MUSKANIZI ALAMAZSINIZ KENDİSİNE ULAŞAMAZSINIZ! SAKIN GÜVENMEYİN VE PARA GÖNDERMEYİN!

 43. SAHTEKARLIK KONUSUNDA NE KADAR İYİ OLDUĞUNU HERKE SDUYACAK ZEYNEL EROĞLU! BİR İŞİ ASLA İSTEDİĞİNİZ GİBİ YAPMIYOR HER YAPTIĞI SAHTE VE TÜM İŞLERİNDE ÖNCELİKLE DOLANDIRICILIK YOLUNA BAŞVURUYOR. BEN VEFK İSTEMİŞTİM VEFK GÖNDERİRKEN ÖNCE GÖNDERDİM DEDİ SONRA KARGO NUMARASI İSTEDİĞİM İÇİN GÖNDERMEYE KARAR VERDİ ÜSTÜNE BİR DE PARA İSTİYOR HALA!!! EN SON 2 HAFTA ÖNCE GÖNDERDİM DEDİ HALA KARGO YOK ARTIK TELEFONLARIMA DA ÇIKMIYOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HERYERE YAZACAĞIM EN BÜYÜK DOLANDIRICI ZEYNEL EROĞLU!!!!!!!

 44. Medyum Gizem Kaynarca ile yaptığımız vefk çalışmasından iyi bir sonuç alamadığım gibi sürekli para istemesiyle beni hayattan bezdirdi. Önce anlaştığımız tutarın üstüne bir şeyler istedi. Onları gönderdiğim zaman daha fazlasını istemeye başladı. Başta anlaştığımız iş 150 liraydı, en son gönderdiğimle birlikte 450 liraya çıktı. Şimdi kargoladığını söylüyor bakalım o da şüpheli, vefk 2 haftadır kargoda güya! Neler uyduracak merakla bekliyorum, buraya da yazarım tekrar takip edebilirsiniz.

 45. BUYU BOZMA CALISMASI YAPTIRDIM VE GAYET MEMNUNUM ONLARCA KISI DOLANDIRILMIS VE BUYU YOKTUR YAZMIS HAYIR ARKADASLAR BUYU VAR FAKAT SIZ SARLATANLARLA CALISIYORSUNUZ BEN MEDYUM ALI HOCAYI INTERNETTEN BULDUM INTERNETTE HERSEYIN IYISI DE VAR KOTUSU DE VAR SIZ KULLANMAYI BILIRSENIZ ISTEDIGINIZ SONUCU ALIRSINIZ ONA GORE HAREKET EDIN BEN YORUM SITELERINI BULDUM HERKESIN YORUMLARINI OKUDUM TAVSIYELERI DINLEDIM VE ONA GORE MEDYUM ALI GURSES ISMINDE KARAR VERDIM COK SUKUR DOLANDIRILMADIM VE ETKISINI GOREBILDIGIM BIR CALISMA YAPTIRDIM

 46. Kadın kadının dilinden anlar diye düşünerek, medyum rabia adındaki dolandırıcı ile görüşmeye karar vermiştim. Telefon açtım telefonlarıma çıkmadı sadece whatsapp veya mail yoluyla görüşebiliriz dedi. Anlattım sorunlarımı aynı telefondan para için aradılar beni açtım bir erkek çıktı sorunları çözeceğiz falan dedi. Ben Rabia hocaya anlattım sen kimsin dediğimde asistanı olduğunu söyledi, utanılmazmış bu konularda kendisiyle de paylaşabilirmişim bunları söyledi en sonunda iş taciz boyutuna ulaştı her gece aramaya başladı bu gece naptın kendini nasıl hissediyorsun falan dedi en sonunda artık ben bıktım ve engelledim! Başka numaralardan tekrar aradı ama cevap vermeyince pes etti! Kadınım diye kandırdığına inanmayın kendisi erkek ve sapık!

 47. Meryem hoca ile çalışma fırsatımız oldu. Bu yorumu iyi veya kötü yorum olarak algılamayın, belki yapmıştır bir şeyler bana etki etmemiştir, sadece dürüst olarak yaşanan şeyi anlatıyorum. Rızık açma büyüsü için 400 tl gönderdim. Aslında 250’ye anlaştık, sonrasında masrafların arttığını söyledi ve fiyatı 400’e çıkarttı. Tamam dedik gönderdik, 41 gece yasin okumamı söyledi, yasinler tamamlanınca tekrar ara dedi. Yasinler tamamlandı, hatta fazlasını bile okudum. Etkili olsun yeterki diyerek. Yasinler tamamlanalı 3 ay oldu 3 aydır telefonlara cevap vermiyor veya aradığınız numara kullanılmuyor uyarısı çıkıyor. Bu yüzden ne yaşadığım konusundaki kararı size bırakıyorum, vebale girmek istemiyorum.

 48. salih memisogluna buyu bozma calismasi icin basvurdum karsilignda 300 lira para gonderdim bunun ilk taksit oldugunu calismanin neler gerektirecegine bagli olarak miktarin artabilecegini ve bu miktari mutlaka odemem gerektigini eger buyu bozma islemi yarim kalirsa cok kotu olaylar yasanabilecegini soyledi.
  Once kortuk ama sonra yaptirmaya karar verdik en sonunda 3 taksit seklinde 1000 liraya yakin para odedik sonrasinda ne oldu biliyo musunuz?telefonlara cevap vermez oldu engelledi heryerden e nbüyk rezaleti bu adamla yasadim ben baska hocaya gittik buyu muyu yok dedi!!

 49. Eğer bu yorumları okumasaydım ben de medyum muhabbet’e para kaptıranlar arasına girecektim. Benden istediği miktar buradaki arkadaşların dediklerinin yanında çok çok büyük. Önce vefk sonra büyü bozma en sonunda da korunma büyüsü yapacakmış, çok zor durumdaymışım acilen müdahale etmesi gerekliymiş gibi bir sürü yalanlardan bahsetti.

  Toplamda 6500 tl para ödemem gerektiğini, gerekirse taksitle ödeyebileceğimi ama kredi kartı kabul etmeyeceğini söyledi. Düşünsenize böyle bir parayı kaptırdığınızı! Neler yapılacak diye sorduğumda uzun uzun anlattı. Yüzyüze görüşelim dediğimde olmaz meşgulum falan demeye başlayınca şüphelenerek araştırma yaptım ve yorumlardan sonra vazgeçtim! Çok dikkatli olun bu kişilere karşı!

 50. Medyum Doğru! Keşke herşey ismini doğru koymak kadar kolay olsa! Nerede muskam bir aydır allah aşkına! Hem nefesim güçlüdür diyorsun, hem de işi yapmaktan kaçıyorsun! Bir aydır muskamı yapmadı göndermedi, numarasını da değiştirmiş mail ile de cevap vermiyor. Yapmayacaksan söyle iletişime geç paramı öde ben de buradaki yorumumu sileyim!

 51. BU DUNYADA PARALARI YERSIN AMA DIGER TARAFTA CEBINDEN CIKAR O PARALAR MELIHA ADINDAKI KARAKTERSIZ!!!! ERKEK AMA KADIN KIMLIGI ARKASINA SAKLANIYOR MILLETIN DUYGULARIYLA OYNUYOR OZELLIKLE SAF INSANLARI BELIRLEYIP ONLARI KANDIRIYOR DOLANDIRICI

 52. dolanricilar ve hirsizlar arasinda bile bir ahlak vardir kural vardir cocuklari sübyanlari dolandirmamalari icin medyum el rashid benim 15 yasindaki yigenimin harcligini caldi yahu bu nasil vicdan bu nasil ahlaktir kucucuk cocuga atmden para yatirmayi falan anlatmis telefonda!!!!!!!! inanilir bisey degil bu insanlardaki vicdan!

 53. Selamun aleyküm cümleten geçmiş olsun arkadaşlar, aranızda gizem kaynarcanın gerçek ismini ve adresini bilen varsa lütfen bana ulaşsın. Bin liradan fazla para kaptırdım ve kendisine ulaşamıyorum. Dava edeceğim ama elimde delil yok tek çare gidip yüzyüze görüşüp almak. Eğer biliyorsanız lütfen yardım edin iletişime geçin.

 54. Kaynanam tarafından çocuğum olmaması nedeniyle yapılan baskılar nedeniyle medyum hocalardan biriyle görüşmek zorunda kaldım. Çok pişmanım bu konuyla ilgili, size de deneyimimi anlatmak ve bilgi vermek istiyorum.

  Medyum Fadime adındaki şahsı internetten buldum, özellikle medyumluk konusunda yetenekli olduğunu ifade ettiği, bir sürü bilginin yer aldığı bir internet sitesi kurmuş. Bu site içinde çok iyi yorumlar da vardı, ben de buna kanarak telefon açtım. Telefonda iyiydi her şey, paraya gelince binbir türlü bahaneler ile tekrar tekrar para istiyor. Muska yazmak için anlaşmıştık ama bana muska da göndermedi herhangi bir etkisi de olmadı. Bu yüzden kesinlikle iyi araştırma yapmadan medyumlara kanmayın!

 55. Dün sabah iletişime geçtiğimde bana hakaret etmeseydi yine hala iyi niyetle bekleyecektim. Ama ben de insanım, benim de bir sabrım var. Şikayetçi olduğum isim Zeynel Eroğlu. Kendisi ile çoook uzun süre önce telefonda konuşarak vefk konusunda anlaşmaya vardık. Bana göndereceği vefkin çok kısa sürede tamamlanacağını, iki haftada da etkilerini göstereceğini söyledi.

  Araya hatrı sayılır tanıdıklar sokmasaydım vefk gelmeyecekti bile. Vefk tam üç haftada geldi, etkisi güya iki haftada görülecekti 3 aydır etki metki yok. Her seeferinde beni oyalıyor, efsunun oturması gerekli gibi saçma sapan sözler ile beni kandırmaya çalışıyor. En sonunda dün sabah telefonda tüm sabrımı taşırmayı başardı. Bana bunca ay bekledik artık etkisi olmaz yeniden yazacağız tekrar ödeme yapman lazım dedikten sonra çıldırdım. İnternette hakkında yazılan kötü yorumlar tamamen doğruymuş ben bunu anladım. Kimseye önermiyorum

 56. papaz büyüsü yaptirmak icin recep kaplan ile iletisime gectim.watzap üstünden konustuk ve cepbank yoluyla para yolladim bana papaz buyusunun uzun surdugunu anlatti arastırmalarımdada uzun surdugunu gormustum ama bu kadar uzun surdugunu ılk defa goruyorum ustunden dort ay gectı hala normal normal dıyıp beni oyalıyor dolandrıcılık yapıyor olabilr dikkatli olun

 57. MAHMUT KILIÇ TARAFINDAN DOLANDIRILAN YÜZLERCE İNSANDAN BİRİDE BENİM MUSKA YAZDIRDIK MUSKAYI GONDERMEDİ HERYERDEN ENGELLEDİ SAHTEKARDIR SAKIN İNANMAYIN!BEN PARA KAPTIRDIM SIZ KAPTIRMAYIN BANA DUA EDERSINIZ SONRA!

 58. Facebookdaki grublardan semiha arslanın bilgilerini bularak görüştüm gayet ilgiliydi ve büyü yapacağını söyledi gereken ücretini verdim ama büyünün etkisini göremedim bugün üçüncü aya giriyoruz eğer böyle giderse başka birini bulub tekra rbüyü yaptrmak zorunda kalacağım tutmadı büyüsü

 59. Evlendiğim günden beri görümcemle kaynanamdan çekmediğim eziyet,kalmadı bana eziyet ettikleri yetmezmiş gibi birde çocuklarıma eziyet etmeye başladılar bu duruma sesiz kalmamak için elimden ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyordum ama eşim arkamda durmadığı için yinede pek fazla bir şey yapamıyordum çok fazla yıprandığım için psikolojim alt üst olmuştu bana kalan tek çarenin bir Medyum bulmak olduğunu düşünerek ufak bir araştırma yaptım ve karşıma Medyum Ali Gürses çıktı. Hakkında yazılanları okudum, Mısırda başta olmak üzere bir çok ülkede farklı alanlarda eğitimleri olduğunu görünce kendisiyle iletişime geçtim ve yıllardır çektiğim eziyetin çocuklarımında çekmemesi için elinden geleni yapmasını istedim. Bana Papaz büyüsü denilen bir büyüyü önerdi yarım saatlik konuşmanın 25 dakikasında bu işlemin detaylarını ve bu büyünün tutması için yapılması gereken bazı şartlardan bahsetti konuşmanın ardında işleme başladık ve ilk hafta kayınvalide’min kendi evine dönmek istediğini ve bize çok yük olduğunu söylediğine şahit oldun şu an durum tam istediğim gibi gidiyor. İşlemin bitmesine 1 hafta kaldı ancak şu ana kadar yaşananlar bile benim için yeterli. Medyum Ali hocanın internette ismini kullanan birkaç kişi gördüm isimleri bile Ali değil Ali beyin tel nosu 0535 590 62 75 buradan iletişime geçmiştim yanlışlık olmasın

 60. Resmen sevgilim tarafından aldatılıp el rashid hocaya sığındım bana bir muska yapsın diye.Benden 300 lira istedi işlem için bide dualar söyledi okumam için fakat hiç bir şey olmadı sonrasında aradığım numaraya ulaşılmıyodu.Benim aldatılmak kaderimde mi var anlamadım ne olur yardım edin .düzgün bir hoca arıyorum

 61. şuan yazarken gerçekten elim ayağım titriyor nasıl insanlar bunlar sadece benı değil coğu kişiyi dolandırmışlar .burdan RAUF adlı şahıs için yazıyorum .dolandırıcıdır 600 tl mi aldılar kandırdılar beni .sakın sizde buna inanmayın lütfen .bunlar yuva yapmıyo yuva yıkıyolar cidden

 62. ARKADAŞLAR MERHABA MAHMUTT KILIÇ DENEN HOCA İLE BENDE BİR İŞ YAPTIRDIM DÜN FAKAT BU YAZILAN YORUMLARI BU SİTEYİ BULUP OKUDUM VE ŞUAN COK KORKUYORUM YA BENİDE KANDIRIRSA DEMİCEM MADEM SİZİDE KANDIRMIŞ BENDE SİZDEN BİRİ OLDUM SANIRIM LANET OLSUNKİ İNSANLARIN NASIL DUYGULARI HEVESLERYLE OYNARLAR BEN NASIL ÜZÜLDÜM ŞUAN ANLATAMAM VE BASKA ARKADASLAR DA OKUSUN DİYE YAZMAK İSTEDİM .LÜTFEN İNANMAYIN ARKADASLAR ARASTIRIN DÜZGÜN HOCALARDA VARDIR ELBET AMA ILK ARASTIRIN LÜTFEN 🙁

 63. HERKEZE HAYIRLI CUMALAR ARKADAŞLAR .BU MÜBAREK GÜN DE BENDE SİZİN GİBİ İNANARAK KIZ ARKADAŞIMA BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRCAKTIM ONU DELİ GİBİ SEVERKEN GÖZÜM HİÇ BİŞEYİ GÖRMEDİ VE MEDYUM SÜMEYYE HOCA DENİLEN HOCAYA TAM 550 LİRA BÜYÜ VE MUSKA PARASI YOLLADIM .İLK BAŞTA O KADAR ÖVDÜKİ KENDİSİNİ ANLATAMAM BENCE DOĞRU OLSAYDI BU KADAR ÖVMEZDİ DIYORUM ..İŞTE O AN DÜŞÜNEMİYORSUN UMUTLA BEKLIYORSUN SİZ SAKIN AMA SAKIN BENIM DÜŞTÜĞÜM TONGAYA DÜŞMEYİN SÜMEYYE HOCA DENİLEN NE DİYİİ BELİRSİZ KİŞİYLE BAĞLANTI DAHİ KURMAYIN …

 64. Sitede ne güzel yazmışlar evet güvenilir olması gerekıyor dürüst olması gerekıyor fakat bende salak gibi konuşması lafları o kadar dürüst gelen EBRAR hoca denilen adamla konuştum .eşimden yıllardır boşanmak ıstıyorum ama diretiyor malesef bunun ıcın konuştum dert yandım hocaya fakat sonra anladımki benı dolandırmıs .bu hocaya sakın güvenmeyin konuşması oyle guzel ki sanarsın melek tıpkı aman deyim arkadaşlar ben yandım üzüntüden 3 gün işe gitmedim .keşke düzgün biri olsaydıda şu dualarımı kabul eden bir yol gösterseydi..

 65. 25 yaşında bır bayanım son 4 yıldır hayatıma tam biri gircek derken birden bişey oluyor ve bozuluyor .devamlı bitmek bilmeyen kısmetlerımın kapanmasını sağlayan olaylarla karşı karşıyayım.bunun için kısmet acma büyüsü olarak KAĞAN hoca denilen adamla irtibata geçtim belki dedim artık eski olayları yaşamam ,kısmetim açılır fakat benı ılk dakıkalarda cok guzel sozlerle bu olayların ıyıleşeceğine inandırarak ıkna etti ve ılk basta 300 lıra yollattırdı bende yolladım sonra fakat aradıgımda acmadı telefonlarını tekrardan telefonu kapanmıs yada engellemiş benı .yaşadıklarımı okuduysanız sakın ama sakın aldanmayın o KAĞAN denilen hocaya

 66. merhaba 29 yaşındayım epilepsi hastasıyım ve bunun yüzünden çevremdeki insanlara karşı hep bir çekingen oluşum yüzünden şikayetlerim vardı.arkadaşım dediki bir hocaya danışalım ve internet sitesinden buldugum MERYEM hoca denilen kadına derdimi açtım ve bunun iyileştirilmesi içi elimden gelen herşeyi yapıcaktım .paraysa para vericektim .anlattıları doğrultuda benimle güzelce konuştu ,ama kandırılmışım arkadaşlar maleesef verdim parayı ertesi gün telefonlarımı acmadılar ve daha sonra telefon hattını kapatmış pislik kadın .bende bu duruma şok oldum resmen ve lütfen bu kadınla çalışmayın .benden size nasihat .Allahından bulsun inşallah ..

 67. ARKADAŞIMA YAPILAN BÜYÜ İÇİN GÜNLERCE DÜŞÜNÜP DURDUK VE GİZLİCE AİLELERDEN AYRI BİR PLAN YAPARAK FACEDE İLETİŞİM NUMARASINI BULDUK.İSMİDE HASAN HOCA DİYE BİRİ .ARKADAŞIM VE BEN NE UMUTLARLA BİRİKTİRDİĞİMİZ PARAYI ORTAK BİŞEYLER KATARAK BU HOCAYA ÖDEME YAPTIK .BİDE ARKADAŞIMA BORC VERMİŞTİM .ÇÜNKÜ O KADAR DURUMU YOKTU .TAM TAMINA 700 LİRA İSTEDİ BİZDEN VE PARAYI YOLLARSANIZ SİZE BİR MUSKA YOLLAYACAĞIM DEDİ .BİZDE İLK BİRAZ KORKTUK AMA NE YAZIKKI HERŞEY ONUN DÜZELMESİ İÇİNDİ.VE İŞTE BÖYLE ARKADASLAR NE MUSKA GELDİ NEDE BİZ TEKRAR HASAN HOCA DENILEN ADAMA ULASAMADIK .SİZDE BU HOCAYLA CALISMAYIN LÜTFEN .AKLINIZI BAŞINIZA DEVŞİRİN

 68. hoca ..SÜMEYYE.. için yazıyorum.sadece ben değilmişim kandırılan demekki.kadına bak sen ya hiç te caktırmıyo o kadar bağlıyor kı sizi yapacaklarını bır bır anlatıyo sanırsın beyaz melek ..para yı istiyo sonrası fiyasko ,hiç birşey oldugu yok hala durum aynı .
  ama bizdede suc var arkadaslar iyice arastırmadan hemen atlıyoruz .lütfen arastırın yorumlarına bakın.insanlar o kadar fedakarlık yapıp okuyun diye siteye yazmıs isimleri .LÜTFEN İSMİ YAZAN HOCALARA KANMAYIN .BEN YANDIM SİZ YANMAYIN

 69. Selamlar duygu ve gizem kaynarca isimli şahıslar aynı kişilerdir .Şunlara bak ya bırde ıkı ısım kullanıyolar .Çaresiz insanları dolandırmya calısıyolar ,arkadas ınsanları hıcmı dusunmuyosunuz ya bu kadar zor duruma dusup size sığınıyorlar birde ..RABBİM SİZ OYLE BÜYÜK CEZA VERSİNKİ İKİ YAKANIZ BİR ARAYA GELMESİN İNŞALLAHH

 70. BENDE ALİ HOCAM HAKKINDAKİ ANIMI PAYLAŞMAK İSTİYORUM .YILLARDIR ŞANSIM HİÇ BİŞEYDE YAVER GİTMİYOR NEREYE EL ATSAM SANKI KIRILIYOR VE BOZULUYOR GİBİYDİ .DEVAMLI CEVREMDEKI INSANLAR SENIN UZERINDE BISEYMI VAR GİT BİR HOCAYA DANIŞ DEDİLER.BENDE HALAMIN DAHA ÖNCEDEN CALISTIGI ALİ HOCAMA DANISTIM DURUMU BANA BIR MUSKA YAPTI VE BEN ONU TAKMAYA BASLADIM .INANNILMAZ BIR SEKILDE DEĞİŞİM OLDU .BENDE İL BAŞTA İNANAMIYORDUM FAKAT GÖZLERİNLE GÖRÜNCE KENDİNDEKİ DEĞİŞİMİ SONRA İŞTE DUMUR OLUP KALIYON ..HOCAMA BENDEN SAYGILAR SEVGİLER ..

 71. Arkadaşlar bende papaz büyüsüyaptırmak istiyordum.Fakat bu durumun sadece papazların yaptıgını düşünüyodum ama yanılmışım ..Medyum ali hocam bunu yapabiliyormuş bende burdan memnuniyetimi dile getirmek ve belki bazı insanlar için yol olurum belki kim bilir ..
  Zaman alan bir yoldu ama bunu cok dıkkatlı bi şekilde yaptı sağolsun ali hocam ..Bunun için başka hocalara sakın gitmeyin bir sürü isim var .Ben memnun kaldığım için yazmak istediö

 72. İYİ AKŞAMLAR ARKADAŞAR BELKİ KOMİK GELEBİLİR AMA BUNLAR GERÇEK …BEN ADI GİBİ OLMAYAN BİR HOCA TARAFINDAN DOLANDIRILDIM MALESEF ..İSMİ DOĞRU HOCA DİYE BİRİ FAKAT İSMİ GİBİ DEĞİL GÜVENİM BOŞA CIKTI DEMEKKİ ÖYLE HERKESE GÜVENMİCEKMİŞİZ .YAZIKLAR OLSUN ARKADAŞIM SIRTIMDAN VURDU BU HOCAYA SIĞINDIK BUDA VURDU .SAKIN DOĞRU DENİLEN HOCAYLA ÇALIŞMAYIN

 73. istanbuldan yazıyorum arkadaşlar bu kadar curcuna ve kalabalık bir şehirde dertsiz olan yoktur sanırım .benimde bir derdim vardı ve bende derdime derman olcak bir hoca buldum ve suan cok mutluyum .BENİ MUTLU EDEN İNSANDA ALİ HOCAMDIR.Ben bütün insanları severim fakat ali hocamın bende emeği büyük oldu son bir senede herşey değişti .çünkü dualarım kabul oldu ve şimdi kaldığımız yerden devam hayatımıza .araştırıp bakın yorumlardan anlarsınız bir insanın tecrübesi ve fikrini …

 74. BENİM SÖZLERİM BURDAN ORHAN İSMİNDEKİ HOCA BOZUNTUSUNA ..BİR İNSAN BU KADAR PARADAN BAHSETMEZ YA NE KADAR PARA GÖZSÜNÜZ HADİ BİDE PARA VERDİM HİÇ BİR DEĞİŞİKLİK YOK.NASIL BİR HOCASIN SEN SENIN ODAK NOKTAN KARŞINDAKİNE KULAK VERİP İYİ DİNLEMEK VE ÇÖZÜM ARAMAK.AHH BEN KAFAMA YANAYIM İLK BAŞTAN ANLAYAMADIM ….dikkat lütfen

 75. BİR ADAMIN KALİTESİ YAPTIGI İŞİNDEN SONRA BİRDE ARADA MÜŞTERİLERİNİ TAKİP ETMESİ ..ÖYLE YAPTIN ÇALIŞMAYI BIRAK GİT OLMAZ BUNLAR BÜYÜK İŞLER ARKADAŞLAR.BEN BU KONUDA ALİ HOCAMDAN COK MEMNUN KALDIM . ÇALIŞMAMIZ BİTTİ MA ARADA SORUYO NASIL OLDUN HERŞEY YOLUNDAMI DİYE ..BEN BİR ONU TANIRIM HOCA OLARAK BAKIN YORUMLARA GÖRÜRSÜNÜZ ARAŞTIRIN

 76. Nazara inanmayan biriydimdaha önceki zamanlarda,birden öyle bişeyler oluyoduki anlam veremıyordum gercekten ,görünüş olarak biraz güzel bir bayan olabılırım ama insan işte kendını pek guzel hıssetmez mütevazilik dizboyudur bende 🙂 fakat bu başıma gelen olayların bir türlü çözümünü bulmak isterken kuzenımın tavsiyesiyle bir arkadaşı tanışmış ali hocayla ve cok güvenmiş.Oda bize ali hocayı çok metetti ve bende anlattım derdimi bana sende nazar var dedi benımle daha cok konustuktan sonra .sana bır muska yollayacağım dedi çok büyük miktar para odemeden aldım muskamı ve taktıgım zamandan beride verdiği duaları okuyorum.ve gercekten eskisi gibi basına kotu şeyler gelmiyo .hocama burdansevgiler ..

Bir Cevap Yazın